Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Raylor S

  • adidas Raylor S
  • adidas Raylor S
  • adidas Raylor S

adidas Raylor S

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Raylor S

Okulary Raylor wyposażone zniekształcenia soczewki z poliwęglanu z wolna w poszerzonej zewnętrznej krawędzi dla zwiększenia zasięgu i szerokim polu widzenia.

LST? Obiektyw działa w technologii zmieniających się warunków świetlnych, które pomogą Ci utrzymać oczu swoich game.Features:

RXO? korekcji optycznej dostępne

W pudełku:


Sprawa z mikrofibry


Ciężki Przypadek


OBIEKTYW: LST aktywne srebrny (CAT 3)


Korzystaj z naszych ofert dla adidas Raylor S. W twoim sklepie online tenisowy, w smashinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem tenisowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie tenisowy i znaleźć produkty marki adidas w najlepszej cenie.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy adidas Raylor S

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Najlepsze okulary - najlepsza cena

-

Super okulary, co jest szczególnie korzystne do uruchomienia. LSD Aktywny szkła - z sylwetką domu - rozjaśnia bardzo dobrą i lepszą widoczność. Pomimo poziom ochrony 3, w tym szkło jest wciąż stosunkowo mało jasne dla średnich warunkach oświetleniowych.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij