Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Evil Eye Halfrim Pro XS

  • adidas Evil Eye Halfrim Pro XS
  • adidas Evil Eye Halfrim Pro XS

adidas Evil Eye Halfrim Pro XS

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Evil Eye Halfrim Pro XS

Cechy:


Zdecentralizowanej Vision Soczewki Advantage ™ PC


ZAKRES OBIEKTYWU


Vision Advantage ™ obiektywu PC

W Vision Advantage ™ PC z soczewek okularów spełniać klasę adidas jakości optycznej 1 i zapewnić 100% promieniowania UVA, ochrona Kompania C do 400 nanometrów. Odporne na zarysowania i siła uderzenia


Owinąć wokół View


KORZYŚCI SPORT


Każdy sport ma inne wymagania dotyczące sprzętu używanego. adidas okulary zapewniają wiele rozwiązań i technologii generowania kolejnych klatek do spełnienia tych potrzeb. Jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z najlepszych sportowców w trakcie rozwoju produktu w celu zapewnienia dostarczamy korzyści specyficzne dla ich sportowych.


owinąć wokół ramy


Owijają się wokół technologii ramka z rozległe, do 10BASE, skrzywienie ramy i obiektyw zapewnia najszersze pole widzenia i zapewnia wygodne dopasowanie. To sprawia, że ​​okulary Adidas nie demontować i chroni oczy przed wszelkiego rodzaju czynnikami zewnętrznymi.


Owinąć wokół Ochrony


Szybkiej wymiany soczewek System ™


Zmiana obiektywu


Szybkiej wymiany soczewek System ™ to zaawansowana mocowanie obiektywu, który nie tylko zapewnia właściwe dopasowanie, ale również pozwala na łatwą wymianę soczewek. Prosty, szybki i wytrzymały - Twoje okulary adidas obiektywy są zbudowane na łatwą obsługę. Bez względu na warunki świetlne i pogodowe, z jednym prostym ruchem można będzie dobrze przygotowany.


TRi.FIT ™


Indywidualne dopasowanie


Nie ma "standardowy" rozmiar lub kształt głowy i nosa; wszyscy jesteśmy różni. Aby zapewnić doskonałe dopasowanie, adidas okulary opracowała

nowoczesnej technologii ramy krawędzi, aby umożliwić jego klatki należy dopasować do każdej osoby doskonale.


Kąt ustawienia obiektywu


Głowa i uszy każdego z nas są nieco inne. Aby upewnić się, że pasuje do wszystkich okularów doskonale dla każdego rodzaju sportu, adidas okulary opracowała ™ systemu TRI.FIT. Z 3 różnych regulacji wysokości, system ten zapewnia doskonałe dopasowanie i kompensuje kąt promieni świetlnych, a tym samym wyeliminowanie olśniewające efekty spowodowane.


Pokój Snap Nos Most ™


indywidualne mocowanie nosa


Aby zoptymalizować położenie spoczynkowe na nos, nos Pokój Snap Most ™ oferuje regulację na szerokość nosa, tworząc idealne dopasowanie bez punktów nacisku. Antypoślizgowe, miękki materiał zapewnia bezpieczną i komfortową atmosferę.


Auto Fit


Systemy Grip


INDYWIDUALNA FIT


BEZPIECZNE FIT


NAJWYŻSZY komfort noszenia


Zawias ™ Quick Release


Quick Release Zawias ™ to system, który chroni zarówno oczy i okulary podczas silnego uderzenia. Zamiast swoje okulary uszkodzeniem lub uszkodzenia, które mogą uszkodzić wzrok, świątynie zwolnić i, z szybką i łatwą ponownym założeniem, twój adidas okulary jest gotowy do ponownego użycia.


Sweat Blocker


Aby upewnić się, że pot nie przeszkadza wydajność, adidas okulary opracowała blokowania potu. Jest to system, który pozwala szybko i łatwo usunąć lub dołączyć go. Pianka blokera potu wspiera również funkcję anty mgły ramy.


System wentylacji


Outdoor modelu okularów Terrex Pro jest również wyposażony w osłonę nosa. To jest wymienny element, który został opracowany wspólnie z ramy, aby zapewnić idealne dopasowanie jednocześnie pozwalając na dobrej wentylacji.


Technologia:


Pełny widok - pełna funkcjonalność


Wyniki z RXready Wstaw ™ adidas okulary gwarantuje jasną wizję dla każdego sportowca i, w rezultacie, poprawę koncentracji i wydajności. Wyniki Wstaw ™ może być zintegrowany w sposób łatwy i szybki okularów sportowych adidas wydajność bez zakłócania funkcjonalności.


Różne adidas przypadkowi wydajność i wydajność sportowe modele oferują możliwość szklenia szkieletu wewnętrznego. To rozwiązanie umożliwia indywidualne RX korektę o doskonałej wizji w sporcie i życiu codziennym.W pudełku:


Sprawa z mikrofibry


Ciężki Przypadek


Dodatkowe okulary


Protector przed potemOBIEKTYW: LST aktywne srebrny (CAT 3)

Druga soczewka: LST Jasny (przeciwmgłowe) (CAT 1)


W tym momencie, adidas Evil Eye Halfrim Pro XS jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W smashinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Okulary i w kategorii Okulary przeciwsłoneczne . Posiadamy szeroki wybór Okulary przeciwsłoneczne dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy adidas Evil Eye Halfrim Pro XS

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij