Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas eyewear

adidas eyewear Duramo

adidas eyewear Duramo

  • adidas eyewear Duramo
  • adidas eyewear Duramo

adidas eyewear Duramo

$ 64.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Opis produktu adidas eyewear Duramo

Okulary Duramo mieć czysty wygląd i lekkość, z ukrytym technologii, aby zapewnić stabilne dopasowanie, że przyzwyczajenie poślizgu na nosie. Dzięki wysokiej jakości, odporne na zarysowanie soczewki tarczy.


W pudełku:


Sprawa z mikrofibry


Ciężki przypadek

OBIEKTYW: LST Aktywny Srebrny


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę adidas eyewear Duramo. W sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary adidas eyewear Duramo. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów adidas eyewear Duramo i korzystaj z naszych ofert sprzętu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy adidas eyewear Duramo

Rodzaj soczewki
Kategoria soczewki
Użycie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobrze

-

Ładny kolor. przez minusy nie zgodzić się na twarzach, bo bardzo drobne gałęzie nie jest używany dość. ale produkt jest bardzo piękne

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności