Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Adivista S

  • adidas Adivista S
  • adidas Adivista S
  • adidas Adivista S

adidas Adivista S

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Adivista S

Narażania na nic nie ma 4 powody, które sprawiają, że zakres adidas eyewear nie tylko akcesoria sportowe, ale prawdziwym produktów wydajność; koncepcje Vision, Fit, ochrony i trwałości.

Cechy:

8 zdecentralizowanej Vision AdvantageTM baza PC obiektywu:

Wizja AdvantageTM PC obiektywu jest ekstra lekki i zapewnia najlepszą owinąć wokół widzenia i ochrony

Szybkie System ™ Zmiana obiektywu:

Proste, szybkie, ale wytrzymały zmianę funkcji, które pozwala łatwo dostosować swój ekwipunek do wszystkich warunkach oświetleniowych i pogodowych obiektywu.

System wentylacji:

W oparciu o zasady Venturiego, tunel aerodynamiczny kształt soczewki testowana specjalne trójniki odpowiednią wentylację gwaran za obiektywem.

TRI.FITTM Temple:

Regulacja wysokości 3 poziom dostosowuje przez 8o, aby znaleźć optymalne dopasowanie do każdego użytkownika. Pozwala to również na zwalczanie Dazz efektów ling słonecznych.

Podwójne Snap Nose PadsTM:

Dla idealnego dopasowania i ochrony / rozszerzona wersja nosa dostępnych.

SPXTM / Flex ZonesTM:

SPXTM jest dodatkowe światło, materiału odpornego na uderzenia. Flex ZonesTM zapewniają niezwykle COMFOR tabeli dopasowanie.

Trakcja GripTM:

Antypoślizgowe, ciśnienie wolne i stabilne dopasowanie. Trac cja GripTM zapewnia niezbędną elastyczność i komfort noszenia

Vision Advantage PC LensTM:

Obiektywy PC Vision AdvantageTM wykonane z poliwęglanu incorpo ocenić nanomodified odpychający wodę powłokę odporną na zarysowania. Specjalna konstrukcja sprawia, że ​​wielu warstw wysokiej obiektywu ly odporne, zapewnia długą żywotność produktu i wstrzymuje silne siły uderzenia.

Szybkie HingeTM wydania:

Zamiast twoje okulary coraz dama GED, świątynie zwolnić pod wywierania siły uderzenia. Świątynie są łatwo i szybko włączyć ponownie.


adidas Adivista S posiada oficjalną gwarancję od marki adidas. Zakupy w naszym sklepie online tenisowy , pozwalają na zakup adidas Adivista S prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 109.95 $. Nie przegap!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy adidas Adivista S

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij