Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Adivista L

  • adidas Adivista L
  • adidas Adivista L
  • adidas Adivista L

adidas Adivista L

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Adivista L

Cechy:


TRI.FIT.


Pokój Snap nosek.


Szybka Zmiana systemu obiektywu.


Szybkie Zawias Release.


Przyczepność.


System wentylacji.


SPX i Flex Zones.Technologia:


LST ™ Kontrast


Optymalne kontrastujące cflfcct i światło harmonizujące właściwości, które działają szczególnie dobrze na zielonych krajobrazów.


LST ™ Vario


Specjalne soczewki fotochromowe, które kontroluje różne warunki oświetleniowe zmieniając odcień obiektywu automatycznie z kategorii filtra 2 do 3 i do tyłu.


LST ™ Aktywny


Oprócz poprawy kontrastu i światła harmonizacji czerwone soczewki przyciemniane ma również rewitalizujący efekt psychologiczny.W pudełku:


Sprawa z mikrofibry


Ciężki PrzypadekOBIEKTYW: LST Vario (CAT 3 / CAT 2)


Zamawiaj adidas Adivista L i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów adidas Adivista L, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś adidas Adivista L w magazynie w cenie 146.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Okulary przeciwsłoneczne , znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy adidas Adivista L

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij