Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

32gi

32gi Raspberry Race Tabs 50gr

  • 32gi Raspberry Race Tabs 50gr
  • 32gi Raspberry Race Tabs 50gr
  • 32gi Raspberry Race Tabs 50gr

32gi Raspberry Race Tabs 50gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu 32gi Raspberry Race Tabs 50gr

To nie zawsze jest wygodne do przenoszenia butelkę wody lub mix saszetkę napoju energetycznego na trasie w sesji treningowej lub wyścigów, szczególnie w wydarzeniu wytrzymałości tocznej. 32Gi szukał sposobu na zmianę mechanizmu realizacji, aby zapewnić prostszy sposób pod warunkiem przestrzegania wymagań energetycznych dla sportowca. Tabs Race 32Gi się w dogodnym rurkę transportową, która zawiera 10 tabletek x 5gram żucia, zapewniając szybkie uwalnianie i zrównoważona energia. 32Gi Tabs Race to optymalny system zraszający karmienia, gdzie sportowiec może żuć wypustki energii oddzielić jego zużycia wody, dzięki czemu jest dużo łatwiejsze do spożywania w wydarzeniu. Pozwala to również zawodnik martwić nawodnienia oddzielnie i nie ma problemu lub nadmiernego nawodnienia. Tabs Race 32Gi mogą być spożywane przez impuls, gdy są potrzebne w dalszej części imprezy z powodu ich szybkiego puszczania natury w miejscu konsumpcji żelu.

Cechy:

Zgodny Formuła EFSA (European Food Standards Authority)

Powyżej 2 godziny energii na rurze

Fast and Sustainable glikemii provisioning

Wysoka szybkość opróżniania żołądka

Nadaje się do wysokiej intensywności ćwiczeń

pyszne Tasting

Łatwy Chew i połknąć

Dostępne w 3 smakach, pomarańczowy, wapna i Malina

Wegetariańska Odpowiednie

wolne od GMO


Zamawiaj 32gi Raspberry Race Tabs 50gr, korzystając z naszej oferty Odżywianie i kolekcji Energia. Zapoznaj się z produktami tenisowy na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie tenisowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Energia w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Cechy 32gi Raspberry Race Tabs 50gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności